Czech Small Arms

Czech Small Armsjediný český a světový výrobce samonabíjecích zbraní na bázi Sa vz. 58 a Sa vz. 61. Ve svém výrobním závodě v Jablůnce nad Bečvou obnovila výrobu těchto legendárních zbraní, které směřují zejména k zákazníkům v Severní Americe a Západní Evropě. Zbraně původně vyráběné Českou zbrojovkou v Uherském Brodě jsou v současné době vyráběny pouze společností CSA. Jestliže tedy vlastníte některou z variant  samonabíjecích zbraní Sa vz. 58 nebo Sa vz. 61, byla zbraň s největší pravděpodobností produkována firmou CSA nebo byla sestavena z dílů vyrobených u této firmy, bez ohledu na to, co je na Vaši zbrani vyryto.

V současnosti společnost Czech Small Arms (CSA) produkuje samonabíjecí zbraně Sa vz.58 a Sa vz.61 v rážích a provedeních, které nikdy dříve žádný výrobce ručních zbraní nevyráběl.

Stále rostoucí popularita těchto jedinečných zbraní vedla k rozšíření základní řady samonabíjecích zbraní Sa vz. 58 ráže 7,62 x 39 mm o ráže .223Rem. (5.56 x 45 mm) a .222 Rem. a o modely s délkami hlavní od 190 mm až po 470 mm. Sa vz. 61 Škorpion je vyráběn v rážích .22 LR, 9 mm Browning, 9mm Makarov a 9 mm P.A.Blank. Novinkou je Sa vz. 61 Škorpion r. .22LR jako samonabíjecí karabina a ve vývoji je i konverzní sada .22LR pro Sa vz. 58 v ráži .223 Remington.

Vysoká úroveň kvality je zajištěna na každém stupni výroby. Od kontroly vstupních materiálů přes CNC obrábění až po povrchovou úpravu je sledování kvality zaměřeno na každý dílčí krok procesu výroby hlavních i menších částí zbraně.

Cílem společnosti CSA je výroba vysoce kvalitních samonabíjecích zbraní za dostupnou cenu, s důrazem na neustále inovace a rozšiřování sortimentu. Na všechny své zbraně (kromě Sa vz. 61 r. 9mm P.A. Blank)  nesoucí označení výrobce Czech Small Arms (dále jen CSA), jejichž výrobní čísla se nacházejí v databázi CSA poskytuje výrobce  nadstandardní záruku 5 let. Na expanzní Sa vz. 61 P.A. Blank je záruka 2 roky.

V neposlední řadě firma CSA disponuje nabídkou rozsáhlého příslušenství, doplňků a náhradních dílů na veškeré zbraně z produkce CSA. Tyto doplňky zlepšují uživatelské vlastnosti standardních zbraní a zatraktivňují jejich vzhled. Výrobce nicméně počítá s vývojem a výrobou dalších dílů a příslušenství, které budou splňovat ty nejnáročnější požadavky uživatelů a zákazníků.

Firma KERBEROS Trade s.r.o. je v současné době výhradním obchodním zástupcem společnosti Czech Small Arms (CSA), v tomto ohledu nás proto neváhejte kontaktovat a sdělit nám Vaše požadavky a připomínky.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, je nutné počítat s termínem dodání zvoleného produktu za 9-12 týdnů od závazné objednávky.

 

Samonabíjecí pušky CSA

Samonabíjecí pistole CSA

Expanzní zbraně CSA

Příslušenství CSA