AGUILA

Jeden z největších výrobců převážně malorážkového střeliva – mexická AGUILA věří, že maximum, kterého můžete se svou zbraní docílit se odvíjí od toho, co do ní vložíte. Střelivo, které je spolehlivé při každém výstřelu. Střelivo, které drží krok, pokud se jedná jak o výkon, tak i o kvalitu a inovaci. Střelivo, které vaše zbraně zcela pohltí. Se střelivem AGUILA propadnete kouzlu nabíjení a přesné střelby….

AGUILA je hrdá na to, že může nabídnout jeho širokou škálu. Střelivo s tradicí od r. 1961……. AGUILA nabízí náboje r. .22LR v provedeních, které ostatní výrobci střeliva nenabízejí. Jeho vlastnosti jsou známy z minulých let i tuzemským uživatelům.

Střelivo AGUILA s okrajovým zápalem je vyráběno tak, aby byla zajištěna jeho optimální spolehlivost, přesnost a výkon. Vyznačuje se technologií Aguila Prime, která je konstruována a testována podle norem olympijských střeleb.

AGUILA využívá těch nejlepších vstupních surovin k výrobě co nejlepších finálních produktů. Vše začíná pečlivým a extenzivním procesem jejich získávání. Sečteno a podtrženo: pouze pečlivě vybrané materiály vstupují do procesu výroby, stejně tak jako ji opouštějí pouze kvalitní hotové produkty.

Střelivo AGUILA se vyrábí v Cuernavaca, Morelos, Mexiko, firmou Industrias Tecnos, S.A. de C.V.

Sportovní střelivo .22LR

Standardní střelivo .22LR

Lovecké a speciální střelivo .22LR