Jak získat zbrojní průkaz

Spolupracujeme se střelnicí Patriot.

04db83b1ff08fc934d2992335a336c9cStřelnice Patriot umožňuje uchazečům o zbrojní průkaz získat komplexní teoretickou a praktickou přípravu ke zkouškám – osvojením teorie ( znalost zákona, právních předpisů, nauky o zbraních a střelivu a zdravotnického minima) a základních principů střelby a manipulace se zbraní (míření, držení, spouštění, postoj, nabíjení, vybíjení a kontrola zbraně). Potřebnou k získání: 

Osvědčení odborné způsobilosti pro vydání Zbrojního průkazu

Zbrojní průkaz

Je veřejná listina, která fyzickou osobu opravňuje k nabývání vlastnictví  a držení zbraně nebo střeliva do těchto zbraní v rozsahu oprávnění stanovených pro jednotlivé skupiny zbrojního průkazu a v rozsahu těchto oprávnění k jejich nošení (§ 16 odst. 1 Sb. zákona o střelných zbraních a střelivu č. 119/2002).

Proč Patriot?
Poskytuje uchazečům příjemné prostředí tvořené kvalitní krytou střelnicí, vlídnou školní učebnou a útulným  barem, nabízejícím občerstvení.
Optimistický majitel a správce střelnice p. Jiří Mikeska je člověkem s mnohaletými zkušenostmi ve svém oboru, připraven s potřebnou trpělivostí a pochopením dovést adepty ke zdárnému absolvování střeleckého kurzu.

 

Kontakt:

WEB: http://strelnicepatriot.cz
Telefon: 603 100 153 
E-mail: strelnicepatriot@seznam.cz
Adresa: Cihelní 81, 702 00 Ostrava