Začal mezinárodní veletrh Shot Show 2017 Las Vegas – Nevada

clipboard03

 

Navštivte oficiální web Shot Show 2017

a shlédněte novinky

 

17.1. 2017 započal 39. ročník mezinárodní výstavy SHOT Show 2017. Stejně tak, jako v předchozích letech, je tato situována do Sands Expo Center v Las Vegas, amerického státu Nevada.

Co je výstava Shot Show 2017 ?

Jeden z nejvýznamějších a největších veletrhů zbraní a příslušenství pro sportovní střelbu, lovectví, služební zbraně a zbraňové systémy. Jde tradičně o největší světový veletrh a při srovnání s automobily by se dal srovnat jedině s mezinárodním veletrhem automobilů v Ženevě nebo v Paříži. Představí se na něm více než 1600 vystavovatelů – přední světoví výrobci zbraní, střeliva, širokého množství příslušenství a doplňků, určených nejen pro střeleckou veřejnost. Na své si příjdou i milovníci outdoorových aktivit.

Jedná se o zcela zásadní událost celosvětové komunity střelců a lovců. Každým rokem přiláká pozornost tisíce nadšených zájemců o žhavé novinky. Tradičně vítá vystavovatele a obchodníky  z více než 100 zemí na celém světě.  Za zmínku stojí, že zde opakovaně vystavuje i Česká zbrojovka a.s.

Na místě jsou přítomni také obchodní zástupci Kerberos Trade, s. r.o., kteří se zúčastní jednání s vystavovateli. Cílem je získat ty nejlepší podmínky při zastupování zahraničních výrobců, představit zákazníkům jejich novinky a co nejrychleji je zavést na český trh. Navázat spolupráci s novými obchodními partnery a obohatit tak nabízenou paletu produktů.

 

Den před zahájením - vstupní hala   Ohnivý kohout, symbol nového čínského roku v kasinu Palazzo před vstupní halou   Fremont Street se svou pověstnou oblohou

 Pohled na italskou sekci výstaviště

 

 

Exponáty F.LLI PIETTA   

Exponáty firmy F.LLI PIETTA

 

GSG-44 - expanzní zbraň r. 9mm P.A.K.
Novinka GSG. Expanzní zbraň GSG – 44 v ráži 9mm P.A.K.

Pistole Continental Target cal. .45
Novinka Davide Pedersoli. Perkusní pistole Continental Target cal. .45. Reprodukce terčové pistole ze střední Evropy. Má francouzský napínáček a oktagonální hlaveň. Povrch je matně chromován. Bude velmi zajímavou volbou pro začínající střelce. Zbraň vynikající kvality za rozumnou cenu. Dostupná i v křesadlové verzi. 

Perkusní revolver Remington Custom Pattern cal. . 44
Novinka Davide Pedersoli. Perkusní revolver Remington Custom Pattern cal. .44. Špičkový, ručně laděný revolver pro terčovou střelbu. Má speciálně tvrzený spoušťový mechanismus, s cílem dosáhnout co nejhladšího chodu. Celá zbraň je matně chromována.

 

 

Prezentace asociace NRA . jpg
NRA – americká střelecká asociace hájící práva držitelů zbraní. Má početnou členskou základnu a široké spektrum působnosti v oblastech souvisejících s použitím zbraní – ve výcvikových programech, v oblasti vzdělávání, publikačních činností atd.

 

Perkusní brokovnice Coach Shotgun
Novinka F. LLI PIETTA. Brokovnice Coach Shotgun cal. . 12/76

 

 

Výstavní otevírací doba:

Tuesday, January 17 8:30 AM – 5:30 PM
Wednesday, January 18 8:30 AM – 5:30 PM
Thursday, January 19 8:30 AM – 5:30 PM
Friday, January 20 8:30 AM – 4:00 PM

 

Adresa výstaviště:
201 Sands Ave, Las Vegas, NV 89169
Sands Expo & Convention Center.
Oficiální web:
http://www.shotshow.org

Z důvodu účasti na výstavě budou veškeré objednávky, korespondence či  dotazy směřované na produkty webu vyřizovány až po datu 24.1.2017. Děkujeme za trpělivost. 

Kerberos Trade, s.r.o.

 

Čtěte také:
Ohlédnutí za 4. ročníkem střelecké soutěže „Opavský ostrostřelec 2016“ 
Pozvánka na 4. ročník prestižní střelecké soutěže „Opavský ostrostřelec 2016“ 
Úspěchy zbraní Davide Pedersoli na 27th MLAIC World Championships 2016 v Maďarsku