Úspěchy zbraní Davide Pedersoli na 27th MLAIC World Championships 2016 v Maďarsku

MLAIC m-l-a-i-c-znakStejně tak jako na olympijských hrách, kde fantastičtí italští a světoví střelci dobývali stupně vítězů za pomocí italských zbraní, tak také i na o nic méně prestižním světovém střeleckém šampionátu ve střelbě z perkusních a křesadlových zbraní 2016 v Maďarsku, s vysokou účastí více než 360 střelců, reprezentujících 26 zemí, zazářily zbraně D. Pedersoli.

Máme to potěšení Vám oznámit, že zbraně vyrobené firmou D. Pedersoli dosáhly v rukou střelců na stupně vítězů v řadě disciplín.

Ve velkolepém formátu střelnice vytvořené pro tuto příležitost v klubu Sarlóspuszta, nedaleko od Budapešti v Maďarsku, s mířenou střelbou na 25m, 50m a 100 metrů a na závodišti pro střelbu na hliněné holuby, probíhal 27. ročník tohoto světového střeleckého šampionátu.

davide-pedersoli-logo

Jsme pyšní na to, že zbraně vyráběné firmou Davide Pedersoli pokračují v trendu z minulých let na světových a evropských šampionátech a šampionátech pacifické zóny. Na letošním MS v Maďarsku  vybojovaly v rukou zkušených střelců 45 dalších medailových pozic:

  • – 6 zlatých medailí v jednotlivcích
  • – 7 stříbrných medailí v jednotlivcích
  • – 9 bronzových medailí v jednotlivcích
  • – 6 zlatých medailí v družstvech
  • – 8 stříbrných medailí v družstvech
  • – 9 bronzových medailí v družstvech

 

Nejuznávanějšími zbraněmi  jsou:

křesadlová brokovnice Mortimer při střelbě na hliněné holuby

perkusní brokovnice Mortimer při střelbě na hliněné holuby

perkusní brokovnice Gibbs při střelbě na hliněné holuby

křesadlová puška Mortimer při střelbě na 100 metrů

perkusní puška 1857 Mauser při střelbě na 50 a 100 metrů

perkusní puška Gibbs při střelbě na 100 metrů pro mládež

mušketa 1777 AN IX při střelbě na 50 metrů

švýcarská křesadlová puška Match při střelbě na 50 metrů

křesadlová puška Jäger Target při střelbě na 50 metrů

křesadlová pistole Le Page při střelbě na 25 metrů

revolver Remington Target při střelbě na 25 a 50 metrů

křesadlová pistole Charles Moore při střelbě na 25 metrů

perkusní pistole Le Page při střelbě na 25 metrů

Velmi dobré umístění pro pušku Bristlen A Morges na 50 metrů.

 

Máme to potěšení konstatovat, že výsledky dosažené našimi zbraněmi a zdatnými střelci z různých zemí prokazují, že sportovní mířená střelba má na mezinárodní úrovni vzrůstající tendenci (nový vstup bulharského týmu). Vzestup sportovní střelby je srovnatelný s růstem mezinárodní pozornosti ke společnosti Davide Pedersoli.

Naše účast s reklamní plochou na této akci, jako oficiálních sponzorů šampionátu, nám umožnila vyslechnout řadu výrazně pozitivních komentářů o našich zbraních, které používá více než 40% střelců ve specializovaných disciplínách.

Proto apelujeme na všechny zainteresované, aby na střelbu z perkusních a křesadlových zbraní nenahlíželi jen jako na historický fenomén, ale prokazovali větší pozornost sportovním výsledkům a skvělým balistickým hodnotám, jakých lze při střelbě  těmito zbraněmi dosáhnout – tak jak je to předváděno právě na těchto šampionátech!

Děkujeme Vám všem – příznivcům perkusní a křesadlové střelby, velká ocenění skládáme organizátorům, srdečná blahopřání střelcům a Federaci podporující tyto sportovní aktivity.

Pierangelo and Stefano Pedersoli

(volný překlad dopisu)

 

 

 

 

 

Uložit