Novinky mezinárodního veletrhu Shot Show 2018 – Las Vegas, Nevada

.

 

Začal 40. ročník mezinárodní výstavy SHOT Show 2018. Stejně tak, jako v předchozích letech, je situována do Sands Expo Center v Las Vegas, amerického státu Nevada.

 

Co je výstava Shot Show?

Jeden z nejvýznamějších a největších veletrhů zbraní a příslušenství pro sportovní střelbu, lovectví, služební zbraně a zbraňové systémy. Jde tradičně o největší světový veletrh a při srovnání s automobily by se dal srovnat jedině s mezinárodním veletrhem automobilů v Ženevě nebo v Paříži. Představí se na něm více než 1600 vystavovatelů – přední světoví výrobci zbraní, střeliva, širokého množství příslušenství a doplňků, určených nejen pro střeleckou veřejnost. Na své si příjdou i milovníci outdoorových aktivit.

Jedná se o zcela zásadní událost celosvětové komunity střelců a lovců. Každým rokem přiláká pozornost tisíce nadšených zájemců o žhavé novinky. Tradičně vítá vystavovatele a obchodníky  z více než 100 zemí na celém světě.  Za zmínku stojí, že zde opakovaně vystavuje i Česká zbrojovka a.s.

Na místě budou přítomni také obchodní zástupci Kerberos Trade, s. r.o., kteří se zúčastní jednání s vystavovateli. Cílem je získat ty nejlepší podmínky při zastupování zahraničních výrobců, představit zákazníkům jejich novinky a co nejrychleji je zavést na český trh. Navázat spolupráci s novými obchodními partnery a obohatit tak nabízenou paletu produktů.

Doba konání: 23 – 26. 1. 2018

Kde: 201 Sands Ave, Las Vegas, NV 89169, Sands Expo & Convention Center.

Videa TV Shot Show ke zhlédnutí zde.

Oficiální web: http://www.shotshow.org

 
   

Horká novinkaPistole Howdah Hunter se sklopnými hlavněmi  r. .45 LC/ .410. Mají hladký vývrt a jsou určeny pro použití střeliva r. 410 s hromadnou střelou nebo střeliva r. .45 LC. Reprodukce slavné pistole Auto&Burglar vyráběné firmou Ithaca v r. 1920.


    
Další novinka a zároveň velmi zajímavý počin ze strany výrobceKřesadlová brokovnice dvojka r. .20/ .20. Fotografie znázorňují provední Deluxe. Nádherná replika křesadlové brokovnice běžné v 2. pol. 18. století. Má hněděné hlavně a rytiny na obou zámcích a baskuli. Dle slov výrobce bude pro zákazníky k dodání v polovině roku 2018. Najde si jistě mnoho zájemců, neboť tento druh zbraně sériově nevyrábí žádná firma na světě. Jedině Davide Pedersoli!


 

 

Stánek NRA. NRA – americká střelecká asociace hájící práva držitelů zbraní.
Má početnou členskou základnu a široké spektrum působnosti v oblastech souvicejících s použitím zbraní – ve výcvikových programech, v oblasti vzdělávání, publikačních činností atd.
Firma Henry Repeating Arms vyslyšela přání zákazníků a uvedla jako novinku 2018 další produkt  do modelové řady Big Boy. Představila opakovací pušku a karabinu Henry Big Boy Color Case Hardened s mramorovaným pouzdrem závěru, oktagonální hlavní a v tradičních oblíbených rážích .357 Mag., .45 LC a .44 Rem. Mag.. Již brzy k dispozici!Tradiční výzdoba Nového čínského roku  ve Venetian a Palazzo Resort Hotel Casino, Las Vegas. Před vstupem do Sands Expo Convention Center zde vítá návštěvníky téměř 5 m vysoká, precizní a ručně zhotovená výzdoba – symbol Roku Zemského Psa – starověké čínské plemeno Shar – pei – zosobňující štěstěnu a ochranu.


 Z důvodu účasti na výstavě budou veškeré objednávky, korespondence či  dotazy směřované na produkty webu Kerberos Trade vyřizovány až po datu 30.1.2018. Děkujeme za trpělivost.