Mezinárodní veletrh Shot Show 2018 – Las Vegas, Nevada

 

 

Začal 40. ročník mezinárodní výstavy SHOT Show 2018. Stejně tak, jako v předchozích letech, je situována do Sands Expo Center v Las Vegas, amerického státu Nevada.

 

Co je výstava Shot Show?

Jeden z nejvýznamějších a největších veletrhů zbraní a příslušenství pro sportovní střelbu, lovectví, služební zbraně a zbraňové systémy. Jde tradičně o největší světový veletrh a při srovnání s automobily by se dal srovnat jedině s mezinárodním veletrhem automobilů v Ženevě nebo v Paříži. Představí se na něm více než 1600 vystavovatelů – přední světoví výrobci zbraní, střeliva, širokého množství příslušenství a doplňků, určených nejen pro střeleckou veřejnost. Na své si příjdou i milovníci outdoorových aktivit.

Jedná se o zcela zásadní událost celosvětové komunity střelců a lovců. Každým rokem přiláká pozornost tisíce nadšených zájemců o žhavé novinky. Tradičně vítá vystavovatele a obchodníky  z více než 100 zemí na celém světě.  Za zmínku stojí, že zde opakovaně vystavuje i Česká zbrojovka a.s.

Na místě budou přítomni také obchodní zástupci Kerberos Trade, s. r.o., kteří se zúčastní jednání s vystavovateli. Cílem je získat ty nejlepší podmínky při zastupování zahraničních výrobců, představit zákazníkům jejich novinky a co nejrychleji je zavést na český trh. Navázat spolupráci s novými obchodními partnery a obohatit tak nabízenou paletu produktů.

Doba konání: 23 – 26. 1. 2018

Kde:
201 Sands Ave, Las Vegas, NV 89169
Sands Expo & Convention Center.

Oficiální web:
http://www.shotshow.org


 

 


 

Mapa:

 

Z důvodu účasti na výstavě budou veškeré objednávky, korespondence či  dotazy směřované na produkty webu Kerberos Trade vyřizovány až po datu 30.1.2018. Děkujeme za trpělivost.