Informační kampaň

Účelem této informační a propagační kampaně, vedené pod záštitou sdružení LEX a PETICE, je získání masové podpory od občanů. Cílem je jejich objektivní informování o celém problému a hrozbě nesmyslné regulace zbraní a sebeobranných prostředků, kterou přináší navrhovaná směrnice EU. Kromě pravdivého informování je nutné hromadně šířit propagační předměty ve formě samolepek, triček a nášivek nejen mezi Vás – zákazníky, ale s Vaší pomocí i mezi běžné občany neznalé tohoto problému. Možnost zakoupení trik zde.

V současnosti je mnohdy chybně interpretován  návrh p. Chovance na změnu ústavního zákona. Na jeho základě by bylo možné se nejtvrdším dopadům směrnice vyhnout. Zde je vysvětlení

Sdružení LEX (www.gunlex.cz) a PETICE  (www.peticezbrane.cz) se s touto změnou ústavního zákona plně ztotožňují a dělají vše pro její podporu. 

Apelují na všechny z Vás, kteří chcete podpořit zachování jednoho z pilířů svobod  v České republice, vyzývají k  šíření osvěty mezi všemi občany.

Děkují Vám všem za podporu, s vírou, že když se do osvěty zapojí co nejvíce z nás a nezůstaneme pasivní, tak i tuto těžkou zkoušku zvládneme!